+90 532 460 6611

Destek

Satış sonrası devamlı destek temel prensibimiz. Makine ve ekipmanlarımız ile ilgili destek almanın birden fazla yolu var.

Ekipmanlarımız için sürekli olarak orijinal dayanıklı yedek parça temin etmekteyiz..

Talepler alındıktan sonra,  uzmanımız belirtilen yanıt süresi içinde telefonla veya çevrimiçi olarak ulaşır. Sorunu analiz etmenize, teşhis etmenize ve tanımlamanıza, çözümler sağlar ve uygulamada size rehberlik eder. Konunun içeriğine göre kapsamlı danışmanlık uzmanı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Satış sonrası servis hattı size satış sonrası destek (0090 535 835 11 85) arıza raporu ve bakım uygulaması, hizmet politikası danışmanlığı, şikayet, öneri ve diğer talepler için hizmet sağlayacaktır.

Bu alanlarda görev alan profesyonelleri teşvik etmek için, üretim, işletme, yönetim ve bakım alanlarındaki eğitimlere ev sahipliği yapmak üzere teknoloji ve yönetim uzmanlarını davet ederek kendimizi sürekli geliştirmeye önem veriyoruz.

Yerinde hizmet verilmesi gerekiyorsa, en deneyimli mühendislerimiz, kararlaştırılan hizmet süresi içinde size gönderilecektir. Sahada problem teşhisi ve çözümleri yapılacaktır. Yerinde servis mühendisleri, hata giderilinceye ve sistemler normal üretime dönene kadar gerekli olduğunda aşınma parçalarının değiştirilmesine yardımcı olacaktır.