+90 532 460 6611

Başkanın Mektubu

Sevgili Baylar ve Bayanlar,

Bu güzel ve eski döneme Famsun olarak veda ederken, bize güvenip destek veren tüm müşterilere, tedarikçilere ve arkadaşlara yeni yıl için en iyi dileklerimi sunarım. Geçen yıl verdiğiniz desteğiniz için teşekkür ederiz. Size ve ailenize mutluluk, iyilik, sağlık ve başarılar diliyorum.

2014’te Çin kapsamlı ve derin bir reformunun başlangıcını gördü ve Famsun’un daha fazla inovasyon ile gelişmesine ve dönüşümüne zemin hazırladı. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında yaşanan karmaşık ve değişken ekonomik çevreye ve endüstrinin kuş gribi ve düşen domuz fiyatları gibi baskılara maruz kalmasına rağmen Famsun çalışanları, birçok yönden ilerlemeye devam ediyorlar.

Muyang, ulusal markamızı inşa etmeye ve Çin’in tarım ekipmanları imalat sektörünü uluslararası arenada tanıtmaya çalıştı. 18 Mayıs 2014 tarihinde, Muyang yeni markası FAMSUN’u piyasaya sundu. Yepyeni bir imaj ile Famsun şirketin uluslararası stratejisini temsil ediyor ve entegre çözüm sağlayıcısı için marka olarak anılıyordu. Bu gelişmelerin ışığında, Famsun, APEC gıda güvenliği politikası ortaklık mekanizması toplantısı ve Çin-Rusya stratejik ekonomik ortaklık forumu gibi konferanslara davet edildi ve Cumhurbaşkanı Xi Jinping tarafından Güney Amerika’nın başkanlığındaki heyete katılma onuruna sahip oldu.

Müşteriler için “değer yaratma” ve “müşteri odaklılık” ilkeleri ile müşteri ve projeden sorumlu olma misyonunu göz önünde bulunduran Famsun, sorumluluk sistemi, değer yaratma ve paylaşma, orta ve üst düzey yönetime bağlı işleyişleri hızlandırma ve müşterinin talebini anlayarak karşılamaktan oluşan tam bir iş akışı oluşturmayı da başardı.

Famsun, “Üretimde En İyi 500 Çin Özel İşletmesi”, “Hayvancılıkta En İyi 10 En İyi Marka”, “Hayvancılık ve Yem Endüstrisinde Kapsamlı Teknolojik İnovasyon Girişimi” ve “Gelişmiş Hububat Teknolojisi Ödülü” nü kazandı. Uluslararası Yem Makinaları Standardizasyon Teknik Komitesinin sekretaryasına seçildi.

Famsun’un geçmişte elde ettikleri bugün bizim için ilham kaynağıdır, ama bizi bekleyenler gerçekten zorlayıcıdır. 2015 yılında teknik olarak gelişmiş dünya standartlarında ekipman üreticisi ve proje tedarikçisi olma vizyonuyla, Famsun aşağıdaki görevleri ele alacaktır: Sermayeyi endüstriye entegre etmek, edinimi hızlandırmak, yeniden yapılandırma, ortak girişim ve işbirliği; teknolojik yeniliklere odaklanmak ve rekabet gücünü artırmak; FPD sisteminin uygulanmasını sağlamak ve sistematik rekabetçiliğe geçişi sağlamak; iş akışının yeniden yapılandırılması ve optimum çalışma için daha iyi yönetime geçiş; tarımsal işleme ve ekipman üretimi için e-ticaret ve çevrimiçi ağ oluşturma.

2015 de Famsun için önemli bir yıl olacak. Tüm müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve arkadaşlarımızla muhteşem bir gelecek yaratmak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Fan Tianming
Famsun Yönetim Kurulu Başkanı
1 Ocak 2015