VT iRepair - шаблон joomla Авто

Hemen hemen 50 yıllık gelişimin ardından,Muyang  endüstriyel tarımın tüm halkasında önde gelen makine üreticisi ve proje servis sağlayıcısı olarak büyüdü.

Endüstriyel tarımın içindeki genel faaliyetin yükseltileceğini,gelecekteki faaliyetlerin daha sağlıklı,daha güvenilir,daha fazla çevre dostu ,enerji tasarrufunun baş rol oynayacağına ,anlaşılabilir ve verimli olacağına eminiz.Böylelikle sürekli gelişmekteyiz. Müşterinin talebi arttıkça ,bizler, endüstriyel halkaya servis etmeyi ve entegre çözümleri çiflikten sofraya getirmeyi amaç edindik .Gıda ,yağ tohumu,hayvan besiciliği ve yem fabrika işletmeciliği sektörlerindeki müşterilerimize devriyeye alma, montaj, üretim ,planlama,dizayn ,danışmanlık içeren tek durak servisleri sağlamaya kendimizi adadık .

Muyang Entegre Çözüm Sağlayıcısıdır

 Bizler entegre çözümler sağlarız.

Müşterilerimiz için   en değerli çözümleri bulup müşterilerimize iletiyoruz. Bir proje farklı ürünlerin basit kombinasyonu değil, aynı zamanda farklı parçaların birlikte uyumuyla oluşan  bütün bir sistemdir.Araba örneği gibi, ancak o vakit motor ve diğer parçalar birbirleriyle uyumunda, araba daha fazla enerji tasarrufu, çevre dostu ve daha verimli olabilir. Bizler, müşterinin fiili talebiyle başlar ve projeyi kapsamlı bir bakış açısıyla ele alırız.Sistemi kurup, en uygun sistemlerle donatırız ve konsültasyon ,dizayn ve işletmeden geçen süreyi tamamlarız.

  

Kapsamlı ve geniş ürünler

Ürünlerimiz Tarım Makine ekipmanları, tahıl depolama ve lojistik, yem fabrika makine endüstrisi, besicilik, gıda ,yağ ve biyomas işletmeciliğini kapsar.

 Geçen son 10 yılda,  Muyang ,endüstriyel tarımda zengin tecrübe kazanmıştır.Böylelikle  sizler için daha fazla ve daha iyi yapabiliriz . 

 

 Kovalanan  mükemmeliyet  asla durdurulmaz

Mükemmeliyet arayışımız sadece her bir makinenin kalite kontrölü hakkında değil, aynı zamanda tüm proje için  standart sistemin uygulanmasıdır..

Dünyanın önde gelen işleme ekipmanı tanıtımının öneminden dolayı Her bir üretim parçasının doğruluğundan emin olmak zorundayız.Tüm ürünlerimiz CE standartlarında üretilip,  üretiğimiz ürünlere CE onay belgesi verilmektedir.

 Kusursuz Proje Teslim’inin yerine getirilmesi (KPT), bizler müşterinin taleplerini karşılar,  proje süresi boyunca mükemmel uygulama yöntemi sağlarız 

 

Etkin Yenilikçilik 

 Muyang , ileri teknoloji girişiminde ulusal bir anahtardır ve seçkin AR-GE departmanına sahiptir.  Her yıl yıllık satış hasılatının %4’ten fazlasını AR-GE ‘ye yatırım yapar.Muyang  ,Asya, Avrupa ve Amerika’da araştırma enstitüleri kurmuştur.Müşterilerimiz için  uzun vadeli kapsamlı yarar sağlamak için her yıl farklı üretim ve performans testleri uygularız .. Biz asla başarımızla övünmeyiz sadece müşterinin potansiyel talebine odaklanırız.ABD, Kansas Üniversitesiyle ile birlikte ortak bir teknik analiz laboratuvarı kurduk ve makinenin ana yapı dizaynı hakkında araştırmalarımıza başladık.

 Biz yalnızca müşterinin bakış açısını değil, aynı zamanda müşterinin müşterisinin bakış açısını düşünmek zorundayız.

 Et tüketimin büyüyen karşılama  talebinden , global –kültürel tahıl ve protein hammadde yetersizliğinden ve dalgalanma yaşayan fiyatlardan dolayı,yeni yem kaynakları keşfedip, araştırırız.

Örneğin;  Telek ve tüy unu işlemesini aktif bir şekilde araştırmaktayız. Through grinding and extrusion.başından sonuna olan kırma,öğütme ve ekstrüsyon aşamasında balık ununun yerini alması için gelişmekte olan telek ve tüy unundaki protein yetersizliği problemini çözmeye çalışıyoruz.Yenilikçiliğin  Muyang için çok önemli olduğuna ve katı rekabet içersinde Muyang’ın ilerlemesi için  en güçlü itici güç olduğuna inanıyoruz.

Global Ağ Desteği 

Global müşterilerimize hizmet eder ve fayda getiren global teknoloji tarafından destek kazanırız.İlhak ,düzenleme ve uyum aracılıyla dünyadaki farklı girişimcilerle işbirliği kurduk.

 

 

Bu arada , dünya çapındaki kaynak kullanımını analiz eder, anahtar patentleri elde eder ve uluslararası önderlik pozisyonumuzu devam ettiririz.Bu teknolojileri müşterilerimizle paylaşırız.Dünya çapında Muyang’ın 20 pazarlama platformu ,50 ‘ye yakın şube ve ofisi mevcuttur. Müşterilerimize daha hızlı ,daha iyi servis ve destek sağlarız.

 

Endüstride yol gösterme 

Endüstriyel tarım içersinde makine üreticisi ve proje servis sağlayıcısı olarak,Çin Ticaret Bakanlığı Ulusal Yem Makine Standartlaştırma Komitesi tarafından yetkilendirilmiş ilk tahıl ve yem makine üreticisidir.

Müşterilerimizin desteği olmaksızın bu konumda olmayacağımızın şüphesiz farkındayız. We are never content with the past achievements, Asla geçmiş başarılarıyla övünmeyiz .Bilhassa,  gelişimimizle birlikte müşterilerimize entegre çözümler sağlarız.

 

★Onur Kaynağımız ★

 Yem Makine –Ekipman ve Teknoloji dalında Ulusal AR-GE Merkezi 

Ulusal Bilimsel ve Teknolojiksel Gelişim Ödülü( Üç kez )

 Üst Düzey 500 Çin Özel Girişimciler arasında Çin Ünlü Markası Olma  Ödülü 

Üst Düzey 500 Teknoloji Markası arasında Çin En iyi Girişimci Ödülü 

 Jiangsu Girişim Teknolojiksel Yenilikçilik Ödülü 

 İlk Jiangsu Endüstriyel Dizayn Merkezi 

     fiyat iste